Włoskie dania

Włoskie dania w naszej pizzerii - chlebek czosnkowy, gnocchi, calzone

Cały czas intensywnie pracujemy nad poszerzeniem naszego menu, poszukując nowych smaków i dań, które zadowolą naszych klientów. Nasza pasja kulinarna sprawia, że wprowadzamy nowości i sprawdzamy, czy przypadną one do gustu mieszkańcom Ruczaju. Z tego właśnie powodu z dumą prezentujemy nowe włoskie dania, które możesz smakować się w naszej pizzerii, zamówić online z dowozem lub zabrać ze sobą na wynos.

Chlebek Czosnkowy

Nasz soczysty chlebek czosnkowy, delikatnie prażony i posypany świeżymi ziołami, to doskonały wybór na przekąskę lub dodatek do głównego dania.

Gnocchi

Prawdziwie włoskie kluski ziemniaczane, delikatne i puszyste, podane z sosem pomidorowym i świeżym bazyliowym pesto, to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Calzone

Nasza wyjątkowa pizza Calzone, z chrupiącym ciastem zawijanym w kształt półksiężyca i nadziewanym świeżymi składnikami oraz aromatycznym serem, to prawdziwa uczta dla miłośników włoskich smaków.

W pizzerii Toni Pepperoni nie tylko gotujemy, ale nieustannie poszukujemy, eksperymentujemy i zmieniamy. Dlatego też Wasze opinie są dla nas niezmiernie ważne. Zapraszamy do dzielenia się nimi, abyśmy mogli jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do Waszych oczekiwań!

zamów online

Zadzwoń i zamów

+48 692 130 313